logo

Harvestory Logset

Logset Oy je fínsky výrobca lesných strojov, ktorý sa nachádza v meste Koivulahti, v blízkosti mesta Vaasa. Spoločnosť bola založená v roku 1992 a dnes má približne 70 zamestnancov.

Logset produkuje CTL riešenia. Sortiment strojov Logset zahŕňa sedem  typov  forwarderov, sedem  typov harvesterov a sedem typov rôznych harvesterových hlavíc. Všetky výrobky sú vyrábané v továrni spoločnosti. Distribučná sieť spoločnosti Logset pokrýva 20 krajín a stroje Logset pracujú vo viac ako 25 krajinách.

V popredajnom servise Logset ponúka služby a náhradné diely, školenia a rozsiahlu zákaznícku podporu.

Logset poskytuje špičkové riešenia pre trvalo udržateľné lesníctvo tým, že vyvíja, vyrába, distribuuje a obsluhuje lesné stroje, ktoré sú spoľahlivé, produktívne a funkčné.

 

 

HLAVNÉ ZÁSADY

SPOĽAHLIVOSŤ

Hlavné komponenty boli starostlivo vybraté, aby sa zabezpečila najvyššia spoľahlivosť: Menej prestojov, viac peňazí.

BLÍZKY VZŤAH

Vážime si osobný vzťah s našimi zákazníkmi aj s našimi predajcami. V spoločnosti Logset poznáme našich zákazníkov podľa ich mien, nie podľa ich zákazníckych čísel.

KONKURENCIESCHOPNOSŤ

Úspešná kombinácia riadiaceho systému Logset TOC 2 a dieselového motora Agco Power robí z lesných strojov Logset stroje s najnižšou spotrebou paliva na trhu.

ERGONOMICKÝ DIZAJN

Stroje Logset majú ergonomicky dôležité prvky ako prvotriedny komfort, neobmedzený výhľad, jednoduchosť obsluhy a jednoduchý servisný prístup.

 

MODELY HARVESTOROV spoločnosti LOGSET OY

 

 

5hp gt LOGSET 5HP GT -

KOMPAKTNÝ ŠESŤKOLESOVÝ HARVESTOR DO PREBIEROK 

6hp gt LOGSET 6HP GT -

VŠESTRANNÝ ŠESŤKOLESOVÝ HARVESTOR 

6ph gte LOGSET 6HP GTE -

ÚSPORNÝ HARVESTOR STREDNEJ KATEGÓRIE

8h gt

LOGSET 8H GT -
DOBRE OVLÁDATEĽNÝ ŠESŤKOLESOVÝ HARVESTOR

8h gte LOGSET 8H GTE -
STABILNÝ A VÝKONNÝ HARVESTRO DO RÔZNYCH TYPOV TERÉNU
12h gte LOGSET 12H GTE -
NAJVÝKONNEJŠÍ STROJ NA SVETE PRE ROZSIAHLE ŤAŽBY

 

© 2008 VPP s.r.o.  |  Všetky práva vyhradené.  |  Pravidlá používania portálu  |  Súkromie  |  Stránku vytvoril a prevádzkuje 3gger.com