logo

O firme VPP s.r.o.

Firma VPP spol. s r.o. je dovozcom poľnohospodárskej a lesnej techniky na území Slovenskej republiky a Českej republiky.

Spoločnosť VPP spol. s r.o. bola založená roku 1994 v Sobotišti, okres Senica, kde boli vybudované obchodné a skladové priestory. V roku 1995 sme uviedli na slovenský trh fínske traktory Valtra. Následným krokom začal predaj a servis poľnohospodárskych strojov na Slovensku. Vzhľadom na to, že sortiment ponúkaných strojov postupne narastal, bolo nevyhnutné nájsť nové priestory, a tak sa v roku 1997 firma presťahovala do Jelenca (okres Nitra). Ideálna poloha na hlavnej trase západ – východ dala za vznik centrálneho skladu náhradných dielov, nových obchodných a servisných priestorov. V následnom období sme vybudovali obchodné a servisné stredisko v Humennom a v Ružomberku, nové obchodné stredisko v Krupine. V roku 2007 sme otvorili celoročnú výstavnú plochu v našich nových priestoroch na Hornej Malante, 2 km za Nitrou smerom na Banskú Bystricu, kde si môžu naši zákazníci prezrieť stroje, ktoré máme na sklade alebo čakajú na vyskladnenie pre konkrétneho zákazníka.  

 

Servis

Veľký dôraz kladieme na zabezpečenie kvalitného servisu a včasné dodanie všetkých náhradných dielov, preto naši servisní technici absolvujú pravidelné školenia v zahraničí. Spokojnosť našich zákazníkov predurčujú kvalitné značky dodávaných strojov.

Servis traktorov Valtra zabezpečujeme od roku 1995, pričom máme najväčšie skúsenosti v tejto oblasti na našom trhu. V súvislosti so servisom traktorov Valtra zabezpečujeme taktiež generálne opravy motorov a prevodoviek na traktoroch Valtra, a taktiež opravy motorov Sisu Diesel montovaných nielen v traktoroch Valtra ale aj traktoroch a kombajnoch Massey Ferguson, kombajnoch Laverda a veľa ďalších strojov.

V súčasnosti zastupujeme osemnásť značiek strojov renomovaných európskych výrobcov. Hlavným pilierom spoločnosti je predaj kombajnov LAVERDA, traktorov VALTRA, poľnohospodárskych a lesných strojov JUNKKARI, KESLA a teleskopických manipulátorov DIECI. V rámci predaja zabezpečujeme samozrejme záručný a pozáručný servis na celom území Slovenskej republiky. Naše stroje vykazujú výborný pomer - vysokú úžitkovú hodnotu za výhodnú cenu.

V prípade, že nemáte katalóg náhradných dielov na Váš traktor Valtra alebo iný stroj, radi Vám ho zašleme v elektronickej podobe, prípadne si ho môžete stiahnuť na stránke www.valtra.com

V súvislosti so servisom všetkých strojov ako Valtra, Dieci, Laverda a ďalších doporučujeme predovšetkým originálne náhradné diely, ktoré Vám zabezpečia dlhú a bezporuchovú životnosť Vášho stroja.

Pri servise používame kvalitné a časom overené oleje Shell.

© 2008 VPP s.r.o.  |  Všetky práva vyhradené.  |  Pravidlá používania portálu  |  Súkromie  |  Stránku vytvoril a prevádzkuje 3gger.com